Оптові поставки газу LPG

Оптовые поставки газа LPG

Ринок споживання LPG газу щорічно стабільно зростає. Цей тип газу складається з суміші пропану і бутану, які отримують при видобутку і переробці нафти. Завдяки своєму природному складу газ має високе октанове число і великий ККД. Ці характеристики дозволили LPG газу стати основним конкурентом традиційним видам автомобільного палива – бензину і дизелю. Ціна на скраплений газ набагато нижче, ніж на бензин, тому все більше число українців переходить на цей доступний і ефективний вид автомобільного палива.

Ми продаємо тільки якісний газ

Ми тривалий час працюємо з відомими європейськими виробниками скрапленого газу. Він заслужив визнання на території України та інших країн завдяки своїй високій якості та відповідності міжнародним стандартам.
Робота з кращими виробниками LPG газу – це гарантія стабільних тривалих відносин між нашою компанією та клієнтами. Ми здійснюємо оптовий продаж зрідженого газу, який успішно використовується в якості автомобільного палива. Серед наших клієнтів великі і дрібні автозаправні комплекси по всій території України. Працюючи з нашою компанією, ви отримуєте продукт відмінної якості і високі стандарти обслуговування.
Крім продажу газу оптом, ми також здійснюємо його транспортування замовнику на власних газовозах. У нашому автопарку шістнадцять одиниць спецтранспорту, обладнаного під транспортування LPG газу всередині країни. Кожен газовоз може перевозити до 21 тонни газу, що приблизно дорівнює 43-45 кубометрам. Перевезення зрідженого палива спеціальними автомобілями є найбільш швидким, ефективним і доступним за вартістю способом доставки його до покупця.

Чому з нашою компанією вигідно співпрацювати?

Ми працюємо на профільному ринку вже багато років і за цей час показали себе як надійного і стабільного ділового партнера. Постійне вдосконалення логістики та поліпшення якості обслуговування дозволили нам ефективно розвиватися і здійснювати транспортування зрідженого LPG газу на найвигідніших умовах для наших постійних клієнтів.

Основні переваги роботи з нами:

Конкурентні ціни на паливо

Низька вартість транспортування газу (60 грн/км)

Високий рівень якості газу, підтверджений сертифікатами відповідності

Робота по всій території України

Власний автопарк із сучасною технікою

Штат досвідчених водіїв, які спеціалізуються на перевезеннях паливних матеріалів

Можливість вибору найбільш зручного способу оплати палива і транспортних послуг

Укладаючи з нами договір на поставки LPG газу, ви отримуєте якісне паливо, швидку і безпечну доставку в будь-який населений пункт України. Тепер ви можете успішно розвивати ваш власний профільний бізнес з надійним партнером в особі нашої компанії.

З усіх питань, що стосуються вартості, обсягів купованого палива, а також його транспортування вас детально проконсультують наші фахівці, яким можна зателефонувати за вказаними на сайті телефонами.

Зв’яжіться з нами

Залишилися питання? Ми з задоволенням відповімо вам!
Надсилайте нам повідомлення через форму зворотного зв’язку або зв’яжіться з нами використовуючи контактну інформацію нижче!

Наш офіс

м. Київ, Оболонский проспект 1, корпус 2, оф. 191

Номер телефона

+380 50 390 71 90

Емейл

[email protected]

Заповніть форму