Мы гарантируем своим клиентам:

Якісний газ

Наша компанія має довгострокові відносини з усіма основними виробниками скрапленого газу на території Республіки Білорусь. Білоруський газ забезпечив собі репутацію одного з найякісніших ресурсів в Україні і за кордоном. Наша компанія зробила вибір імпортувати тільки якісний скраплений газ, відповідний європейській нормі DINEN589: 2008 і придатний до використання в якості автомобільного палива.

Индивидуальный подход

Ринок зрідженого газу на сьогоднішній день один з найбільш, що динамічно розвиваються, цікавий в роботі і сповнений нових ідей і планів, тому наша команда молодих фахівців обов’язково знайде рішення для кожного клієнта, для того, щоб забезпечити якісну, стабільну роботу, націлену на успіх і розвиток.

Гибкая система оплаты

Наша компанія завжди йде на зустріч своїм клієнтам і пропонує різні умови оплати, які будуть взаємовигідними для стабільної співпраці.

Наш автопарк:

16

Газовозів на кінець 2017 року

до 21 тонн

Вантажопідйомність

45-58 куб.м.

Обсяг

Оперативна доставка газу в будь-який регіон України

Наш автопарк налічує станом на кінець 2017 року 16 газовозів, вантажопідйомністю до 21 тонн, об’ємом 45-48 куб.м. Велика частина з них обладнана повіреними лічильниками і густиномірами. Для безперебійної роботи підібрана команда водіїв, кожен з яких зі стажем роботи зі зрідженим газом не менше 6 років. Саме вони готові доставити газ 24 години на добу, 7 днів на тиждень, в будь-яку точку України.