Поставки якісного скрапленого газу

Газ високої якості

Ми поставляємо своїм клієнтам газ високої якості і готові нести матеріальну відповідальність за договором поставки!

Професіоналізм наших менеджерів

Ми готові запропонувати Вам оптимальне рішення поставки: оптом, дрібним оптом, перевезення.

Безпека співпраці

Ми доставляємо всі необхідні документи в будь-який зручний для вас час і місце.

Чому Інтер-Глобал?

Наша компанія займається оптовими продажами зрідженого газу високої якості за вигідними цінами. Надаємо послуги приватним особам і організаціям по всій території України. Ми маємо в своєму розпорядженні власним автопарком газовозів різної місткості, завдяки чому можемо оперативно здійснювати доставку палива в будь-яких обсягах. У нашому штаті працюють водії з багаторічним досвідом, які пройшли спеціальну підготовку з транспортування зрідженого газу і інших горючих речовин. Це дозволяє нам гарантувати швидку і безпечну доставку палива в будь-який населений пункт країни.

З нашою компанією успішно співпрацюють власники газових АЗС, транспортні компанії, що займаються перевезенням вантажів і пасажирів, а також різні підприємства, що мають власний автопарк. Стабільне постачання палива без збоїв за заздалегідь затвердженим графіком дозволяє нашим клієнтам оптимізувати свій бізнес і істотно знизити витрати за рахунок оптових закупівель LPG газу.

Завдяки доступній ціні скрапленого газу за тонну і можливості його транспортування спецтехнікою в будь-який населений пункт України, наші клієнти отримують якісне паливо з доставкою «під ключ» на найвигідніших умовах.

Ми гарантуємо своїм клієнтам

№1

Якісний газ

Наша компанія має довгострокові відносини з усіма основними виробниками скрапленого газу на території Республіки Білорусь. Білоруський газ забезпечив собі репутацію одного з найякісніших ресурсів в Україні і за кордоном. Наша компанія зробила вибір імпортувати тільки якісний скраплений газ, відповідний європейській нормі DINEN589: 2008 і придатний до використання в якості автомобільного палива.

№2

Індивідуальний підхід

Ринок зрідженого газу на сьогоднішній день один з найбільш динамічно розвиваються, цікавий в роботі і сповнений нових ідей і планів, тому наша команда молодих фахівців обов’язково знайде рішення для кожного клієнта, для того, щоб забезпечити якісну, стабільну роботу, націлену на успіх і розвиток.

№3

Оперативна доставка газу
в будь-який регіон України

Наш автопарк налічує понад 20-ти газовозів вантажопідйомністю до 21 тонн, об’ємом 45-48 куб.м. Використовувані транспортні засоби укомплектовані всім необхідним для забезпечення швидкого та якісного транспортування і розвантаження товару, а саме: насосами, об’ємно-масовими витратомірами (Micro Motion і Endress Hauser) з принтерами, а також сучасною GPS навігацією для відстеження переміщення транспортного засобу. Для безперебійної роботи підібрана команда водіїв, кожен з яких зі стажем роботи зі зрідженим газом не менше 6 років. Саме вони готові доставити газ 24 години на добу, 7 днів на тиждень, в будь-яку точку України.

№4

Гнучка система оплати

Наша компанія завжди йде на зустріч своїм клієнтам і пропонує різні умови оплати, які будуть взаємовигідними для стабільної співпраці.

Зв’яжіться з нами

Залишилися питання? Ми з задоволенням відповімо вам!
Надсилайте нам повідомлення через форму зворотного зв’язку або зв’яжіться з нами використовуючи контактну інформацію нижче!

Наш офіс

м. Київ, Оболонський проспект 1, корпус 2, оф. 191

Номер телефону

+380 50 390 71 90

Емейл

[email protected]

Заповніть форму

Інтер-Глобал

Вартість скрапленого газу

Вартість скрапленого газу стабільно зростає протягом декількох років. Це пояснюється високою якістю самого палива і його універсальністю застосування. Практично будь-який вид транспорту з бензиновим або дизельним двигуном може працювати на LPG газі. Це особливо актуально для вантажного транспорту або спецтехніки, яка споживає велику кількість пального.

Наша компанія здійснює продаж зрідженого газу оптом від перевірених білоруських виробників, а також надає послуги з транспортування палива в усі регіони України. Завдяки прямим поставкам палива від виробника без послуг фірм-посередників ми можемо запропонувати своїм клієнтам саму конкурентну ціну зрідженого газу по опту.

Купівля газу оптом в нашій компанії дозволить вам істотно заощадити ваші кошти, а також створити необхідний резерв палива.

Купівля скрапленого газу оптом від нашої компанії має ряд переваг:

  • Висока якість палива.
  • Прямі поставки газу від виробника.
  • Оперативна доставка газу спецтранспортом.
  • Вигідні ціни.
  • Зручний спосіб оплати.
  • Надання повного пакету документів на паливо.

На нашому сайті є спеціальний онлайн калькулятор, завдяки якому кожен клієнт може самостійно розрахувати ціну зрідженого газу оптом з урахуванням доставки. Для цього необхідно спочатку ввести пункти відправлення та призначення, щоб визначити орієнтовну відстань, а потім заповнити поле з об’ємом партії палива. Система миттєво розрахує вартість послуги, що дозволить заощадити час наших замовників. Звертаємо вашу увагу, що онлайн калькулятор надає орієнтовну ціну, яка розраховується виходячи із заданого кілометражу. Точну вартість можна дізнатися від наших фахівців, зв’язавшись з ними по телефону або замовивши зворотний дзвінок на сайті.

Щоб вигідно купити газ оптом з доставкою в будь-який населений пункт країни, зв’яжіться з фахівцями нашої компанії зручним для вас способом – замовте зворотний дзвінок, напишіть на e-mail або оформіть онлайн заявку на сайті в один клік.