У нашій країні перевезення газу зрідженого стає з кожним роком дедалі більш затребуваною послугою, оскільки має широку сферу застосування. ЗВГ або LPG користується високим попитом у власників автотранспорту, особливо вантажного, оскільки відрізняється доступною ціною у поєднанні з оптимальними показниками витрати та ефективності.

Розрахувати вартість

Інтер Глобал ПК спеціалізується на перевезеннях скрапленого газу кінцевому споживачеві. Серед наших клієнтів оптові споживачі:

– мережі АЗС

– виробничі, транспортні компанії із власним автопарком.

Географія наших клієнтів неухильно збільшується, оскільки паливо, що реалізується нами, характеризується відмінними технічними показниками. За роки роботи на вітчизняному та європейському ринку ми зуміли зарекомендувати себе з найкращого боку.

До сфери нашої діяльності входить перевезення пропан-бутану в рідкому вигляді. Цю суміш, звану також ЗВГ (зріджений або скраплений вуглеводневий чи ще нафтовий газ) і LPG (міжнародне позначення), одержують із попутного нафтового газу в умовах виробництва або під час видобутку нафти.

На відміну від метану (ЗПГ) вона вимагає дотримання спеціальних умов, тому зберігання транспортування можливі під тиском при температурі, наближеної до природної. Ми перевозимо ЗВГ у спеціально обладнаних автоцистернах.

Розрахунок відстані для транспортування

Калькулятор вартості газу з доставкоюРозрахувати вартість


Розрахувати вартість
Транспортування зрідженого газу Україною

Реалізована компанією Інтер Глобал продукція характеризується найвищим рівнем якості від перевіреного білоруського постачальника.

Вона відповідає європейському стандарту DINEN589:2008, що передбачає високі норми безпеки, ефективності, екологічності.
Перевезення газу автомобільним транспортом можливе у всі регіони України з доставкою безпосередньо споживачеві в повному обсязі та в найкоротші терміни.

ЗВГ ми отримуємо з країн ЄС (Польща, Литва, Латвія, Румунія, Молдова, Чехія та інші) у цистернах, після чого на власній газорозподільній станції розливаємо його в газовози для відправки замовнику без зволікання. Схема роботи повністю налагоджена і не дає збоїв, забезпечуючи точне дотримання термінів, зазначених у договорі.

Крім того, можливе перевезення зрідженого газу автоцистернами до Європи з України. У цьому напрямку ми виконуємо замовлення в залежності від відстаней. У разі невеликої протяжності передбачуваного маршруту доставки автотранспорт на порядок економічніший за залізничний.

Переваги роботи з Інтер Глобал ПК
Висока якість ЗВГ 01

Завезений із країн ЄС (Польща, Литва, Латвія, Румунія, Молдова, Чехія та інші) продукт відомий всій Європі як ідеальне паливо для автомобілів, вантажівок, пасажирського транспорту з оптимальним складом, за показниками густини, октанового числа.

Оперативна доставка газовозами 02

Своєчасне постачання ЗВГ у будь-який регіон України можливе завдяки наявності власного автопарку, що складається з 20 газовозів з вантажопідйомністю 21 тонна. Вони повністю укомплектовані необхідним обладнанням та завжди готові до поїздки.

Індивідуальний підхід 03

Наші менеджери намагаються максимально повно задовольнити потреби кожного замовника, підбираючи найвигідніші пропозиції.

Гнучка система оплат 04

Ми прагнемо йти назустріч своєму клієнту, надаючи можливість самостійно вибрати зручний спосіб розрахунків.

Вигідна ціна на оптові перевезення ЗВГ

В Інтер Глобал ПК перевезення ЗВГ здійснюється автотранспортом. Такий спосіб транспортування в межах України та Європи показав свою економічність, порівняно з використанням залізничного транспорту. Практика показує, що вартість утримання та обслуговування поїздів, транспортні витрати виявляються на порядок вищими за аналогічні витрати на газовози.

В результаті залізничні перевізники змушені встановлювати вищі тарифи на свої послуги, ніж автотранспортні компанії з власним парком транспортних засобів.

Безпека під час перевезення газу в цистернах

Щоб перевезення пропан-бутану автомобільним транспортом здійснювалося з чітким дотриманням встановлених норм, ми подбали про необхідне оснащення газовозів.

Цистерни, що використовуються під час транспортування, проходять обов’язкову сертифікацію та допущені до перевезення вибухонебезпечних речовин. На них встановлені вибухозахисні пристрої, запобіжні клапани, вимірювальна та запірна арматура. Це гарантує найвищий рівень безпеки під час доставки клієнту.

FAQ
Як газ перевозять в цистернах?

У нашій компанії є свій автопарк, укомплектований сучасними належним чином оснащеними газовозами. Здійснюється перевезення газу в цистернах, що відповідають нормативам безпеки під час перевезення вибухонебезпечних вантажів.

Що таке скраплений газ?

Це газоподібна речовина, яка під дією тиску перетворюється на рідкий стан. Як паливо використовуються два його різновиди: ЗВГ (LPG) – нафтовий газ, що складається з суміші пропану та бутану, і ЗПГ (LNG) – видобутий природним способом метан. Перший варіант краще, тому що обходиться дешевше за приблизно однакових показників ефективності.

Як замовити перевезення зрідженого газу автотранспортом?

Щоб перевезення газу в автоцистернах було виконане оперативно та в необхідному обсязі, варто звернутися до Інтер Глобал ПК. Замовити паливо можна, зателефонувавши нашим менеджерам по телефону або оформивши заявку через онлайн-форму на сайті.

Потрібна консультація?

Залиште заявку по формі нижче і ми дамо відповіді на всі запитання

або телефонуйте нам по контактному номеру

+38 (050) 390 71 90